10000 Krát Flint Trvalé Zápas Útočník Přenosná Láhev ve Tvaru Přežití Nástroj pro Venkovní Kuchyni Fire Starter Kouř Accesoires

10000 Krát Flint Trvalé Zápas Útočník Přenosná Láhev ve Tvaru Přežití Nástroj pro Venkovní Kuchyni Fire Starter Kouř Accesoires

129.39 Kč 104.88 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: 100 jazyk, camp flint, bushcraft firesteel, taneční klíčenka, flint, trvalé zápasy, klíčenka zápas, vintage flint fire starter, venkovní požární světla, nekonečný zápas.

Hmotnost: 37g

Kategorie: Cigareta Příslušenství

M aterial: kov

Poznámka: nový petrolej lehčí neobsahuje žádné oleje a musí se tankovat samy.K dispozici v našem obchodě, v příslušenství petrolej sloupci.

Návod k použití petrolej zapalovače:

Tankování kroky:

1. Otevřete kryt .

2. Vytočit pohybu .

3. Inverze, otevřete spodní vatovým tamponem, nebo injekci petroleje ze dna vatový tampon hole.

4. Po tankování, vložte jej do pouzdra a používat.

5. Všimněte si, že to může být vyplněn příliš plný.Prosím, věnovat pozornost bezpečnosti pro první čas, protože tam může být rozlitý olej a celé tělo bude hořet.

Zvláštní připomenutí

1. po doplnění paliva a spalování, bavlněný knot zčerná a stát stejné jako starý stroj.Kromě toho, pokud nechcete používat po tankování, bude to způsobit vznícení rychlost se sníží, a to bude obtížné zapálit v budoucnu.

2. To je běžný a normální jev pro vnitřek skříně se zrezivělý.To je způsobeno zbytkových chemických látek v průběhu zpracování povrchu.Ve stejné době, v denním použití, často jsme-li vložit a odstranit tření.Ve stejné době, hrubší vnitřní strukturou, lepší stroje.Jádro je připevněn tak, aby nedošlo, aby se stal příliš volné.Takže se nemusíte vědomě zkrášlit uvnitř hnutí.V případě, že pohyb je uvolněný během použití, prosím, vytáhněte pohyb a jemně poklepejte na spodní části pohybu straně.Nabíjení je v POŘÁDKU.

O NÁVRAT A VRÁCENÍ PENĚZ

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující

  • Technics: Matné
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Kovové