Bluetooth 5.0 Vysílač Přijímač Bezdrátové Hudební Audio Přijímač s 3,5 mm Jack Aux Přijímač Adaptér Stereo AUX TF Kartu, MP3 Přehrávač

Bluetooth 5.0 Vysílač Přijímač Bezdrátové Hudební Audio Přijímač s 3,5 mm Jack Aux Přijímač Adaptér Stereo AUX TF Kartu, MP3 Přehrávač

197.31 Kč 98.65 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: jak se achát plátky, huawei y9a popruh případ, chi keratin lak na vlasy, dívka klip náušnice sada, zelené fialové balónky, ide 6 pin napájecí kabel, imido děti školní tašku, led barva 3v sortidos, sluchátka samsung d3.

Odrážka:

Bluetooth adaptér 5.0 přijímač: vestavěný Bluetooth 5.0 / HFP / HSP / A2DP / AVRCP, aby intelligentize váš život, si můžete vychutnat kvalitní zvuk hudby a handsfree volání přes chytrý telefon.Až do 33 stop připojení rozsah, nízké zpoždění signálu.

Dva způsob, odkaz a široká kompatibilita: přenosný Bluetooth přijímač lze připojit dvě zařízení Bluetooth současně.Je také kompatibilní s většina chytrých telefonů a Bluetooth elektronických zařízení.Je velmi vhodný pro domácí nebo auto audio systému a sluchátka

Snadné ovládání: užívejte si bass režim, zapnout bass režim s jedním klíčem, zažít nevšední šok z pohybu ve scéně, a setkat se dvojí potřeby poslouchat písničky a hry.

Přenosný hi-fi, Bluetooth, dekódování v uchu efekt, systém optimalizace design: cítit jasné a přirozené midrange a výšek, stejně jako pohlcující pocit; CVC8.0 hudby, redukce šumu, optimalizace systému, vysoký výkon šumu, vysokou přehrávání hudby kvalitní, účinně chránit kvalitu výstupu hudba

Dlouhá pracovní doba: kompaktní a odolné bezdrátové Bluetooth přijímač může poskytnout až 4,5 hodiny nepřetržitého přehrávání zvuku nebo 140 hodin v pohotovostním režimu.Doba nabíjení je jen 60 minut (Poznámka: ne nabíjení pro dlouhou dobu.).

Popis:

Design: tato speciální Bluetooth přijímač je navržen s klipem, snadno se přenáší a bez zamotaný kabel, takže budete nikdy ztratit znovu.Je to velmi pohodlné a bezpečné převést auto reproduktor v reproduktor Bluetooth handsfree volání / hudba / jízdy.

Párování bez čekání: s vestavěným-in NFC funkce, můžete rychle spárovat prostřednictvím úzké bezdrátové komunikace, čímž se eliminuje zdlouhavý proces párování.

Specifikace:

Bluetooth: 5.0

Bluetooth vzdálenost: 10M

Nabíjení vstup: 5V

Kapacita baterie: 130mah

Nabíjecí rozhraní: Micro USB

Pracovní doba: cca 4,5 hodiny

Nabíjecí čas: Cca 1H

Podpora protokol: A2DP, HFP, HSP, AVRCP

Barva: Černá

Poznámka:

1. Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla.

2. Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data.

Balení seznam

1 * adaptér Bluetooth

1 * Nabíjecí kabel

1 * 3,5 mm audio hlavu

1 * Uživatelská Příručka

  • Speciální Funkce: Jack 3,5 mm Auto AUX Audio Adaptér
  • Název Modelu: Bluetooth 5.0 Přijímač adaptér
  • Napětí: 5V
  • Typ Materiálu: ABS
  • Značka: RETFGTU
  • Hmotnost Položky: 40g