Nastavte Přední Kryt Pouzdro Shell Renovace, Sada Pro Kenwood TK-2160 TK-3160 TK2160 TK3160 Radio Walkie Talkie

Nastavte Přední Kryt Pouzdro Shell Renovace, Sada Pro Kenwood TK-2160 TK-3160 TK2160 TK3160 Radio Walkie Talkie

302.19 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: hytera rádio, kenwood rádio, hyt rádio, hra master system, mlýnek kenwood, saab radio kit, jean xxxl, dstar amatérské rádio vysílač, retevis vhf, KENWOOD.

Vhodné pro Kenwood TK3160 , Tk2160 Radio Walkie Talkie Jedna sada včetně: přední kryt, knoflík a Štítkem Barva: Černá Dodací lhůta Tipy:

Všechny balíček zaslán E-paket nebo POSTNL doporučeně metoda loď. s sledovací číslo, můžete sledovat balíček tam, kde mrtví. to je bezpečnost v bezpečí nákladu. Dodací doba je asi 15--45 dní. V důsledku různých zemí, politiky a počasí a jiných důvodů. poslal do jiné země ,dodací lhůta bude prostě něco jiného. Má nějaké otázky. prosím, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím ali zprávy. děkuji!!!

Zpětná vazba:

Opustit negativní zpětná vazba nemůže vyřešit problém. Existuje mnoho, více pozitivních způsobů, jak fázi to o dobré komunikaci Prosím poslal zprávu, aby nám přes www.pliny-plinky.cz. budeme se snažit, nejlepší vyřešit váš problém. děkuji!!!

O Daně:

Budeme se snažit v našich silách, aby služba vás. Protože vlastní pravidla se liší v každé zemi, cla a spotřební daně nejsou naše zodpovědnost a my nejsme kvalifikovaní k zodpovězení otázek na toto téma. Prosím, výzkum vaše země tarify a dovozní spotřební daně před nákupem..

  • Typ Výstupu: NIC
  • Připojení: Desktop
  • Použití: Přepínání
  • Výstupní napětí: NIC