100ks/lot F 8x4x3 N35 Silné Náměstí NdFeB Vzácných Zemin Magnet 8*4*3 Neodymové Magnety pro moto

100ks/lot F 8x4x3 N35 Silné Náměstí NdFeB Vzácných Zemin Magnet 8*4*3 Neodymové Magnety pro moto

207.69 Kč 197.31 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: b25 nastavení ostřikovačů, b3 a40 digitizéru lcd, b250m pro zadní desku, b200 vzduchový filtr benz, b350e samsung mobile, b360 hodinky ceny spojené arabské emiráty, b5 5 světlomety kryt, b5 tečkovaných papírnictví, b18c4 silikonové hadice.

Vítejte v našem obchodě ! Vaše spokojenost je náš cíl ! Slibujeme vám ke koupi 100% zboží je originální, původní. Zboží, které jste zakoupili budou odeslány do 2 pracovních dnů. Teplé řádku: 1. Zboží můžete koupit, jsou zaslány poštou, bude to trvat 10-45 pracovních dnů dorazí. Také můžeme DHL nebo www.pliny-plinky.cz Premium Doprava prostřednictvím pošty, je třeba 7-15 pracovních dnů. Doba dodání může být odloženo, vzhledem k některé faktory, cíle. Pokud se po 30 pracovních dnů neobdrželi, prosím kontaktujte nás! 2.Dovozní cla na zboží hradí kupující. 3.Prosím, ujistěte se, že adresa, kterou jste nám poskytli, je přesné. 4.O platbu akceptujeme pouze třetí strany hosting služby. 5.Pokud nejste spokojeni s vaší objednávkou, můžete se vrátit / výměna plnou náhradu do 14 dnů (s výjimkou poštovného) tak dlouho, dokud produkt je v původním stavu. Prosím, kontaktujte nás před loď, budeme vyprávět vám adresu.Když jsme obdrželi balíček, My se vrátíme vaše peníze. Kontaktujte nás: 1.Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité, naše zpětná vazba hodnocení odráží spokojenost. 2.Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis personálu prostřednictvím e-mailu. snažíme se odpovědět na všechny otázky, a vyřešit případné problémy co nejdříve. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás před nabízení. Díky!!! Hodně štěstí a mít dobrý zážitek z nakupování! Zůstat v kontaktu a doufáme, že vás zase brzy uvidíme! [ název produktu ]:N35 NdFeB permanentní magnet [ product size ]: F8 mm x 4 mm x 3 mm [ Rozměrová tolerance ]: +- (0-0.3) mm [ product materiál ]: slinuté NdFeB magnet [ magnet povlak ]: nikl a niklové vrstvy zpracování, dobré rez prevence, odolnost proti korozi. Výsledky jsou lepší, než ty z jednovrstvé niklování. [ magnetizační směr ]: tloušťka magnetizace [ n s pól na maximálně dvě tváře ] [ provozní teplota ]: maximálně 80 stupňů celsia [ poznámka ]: pečlivě křehký, opatrný, špetka, suché, normální teplota uchování [ teplé připomenutí ]

1. nd - Fe - b silné magnetické jednotka je mm, takže když si koupíte, měli byste se podívat na konkrétní velikosti, tak, aby se zabránilo dělat špatné zboží.

2. nd - Fe - b silné magnetické je křehká, zejména tenké části, dlouhý pruh, větší pozornost by měla být věnována na operace, při oddělování magnetem, prosím, pečlivě posun posun, ne přímo zlomit, a držet určitou vzdálenost po oddělení.

3. nd - Fe - b silné magnetické povrch je chráněn nanesením vrstvy, a má určitou antikorozní a odolnost proti korozi, ale pokud nejsou používány v čase, prosím, udržovat ji v suchém prostředí. Nd - Fe - b silné magnetické magnetismus je velmi silný, takže prosím, zůstaňte pryč od vašeho souvisejících elektronických výrobků, jako jsou magnetické karty, mobilního telefonu a tak dále.

[Aplikace]

Elektroakustická pole: reproduktory, přijímač, mikrofon, alarm, fáze zvuk, pronájem zvukových a tak dále.

Elektronické spotřebiče: permanentní magnet mechanismus vakuové vypínače, magnetické držení relé, watt-hour meter, vodoměr, zvukové zařízení, jazýčkový spínač, senzory a tak dále. Motor pole: VCM, CD / DVD-ROM, generátor, motor, servo motor, micro-motor, motor, vibrace motoru.

Stroje a zařízení: magnetická separace, magnetický separátor, magnetický jeřáb, magnetické stroje. Zdravotní péče: nukleární magnetická rezonance nástroje, lékařské vybavení, magnetické produkty péče o zdraví, magnetizace paliva, a tak dále

  • Typ: Trvalé
  • Tvar: Blok
  • Aplikace: Moto Magnet
  • S Otvory: No
  • Číslo Modelu: F-843
  • Kompozitní: Vzácných Zemin Magnet