Hot 40pcs Černé A Bílé Karty Dítě Vysoký Kontrast Zarezervujte S Flash Karty, Vzdělávací Hračky Sprcha Dárek Pro Batolata, Chlapce A Dívky

Hot 40pcs Černé A Bílé Karty Dítě Vysoký Kontrast Zarezervujte S Flash Karty, Vzdělávací Hračky Sprcha Dárek Pro Batolata, Chlapce A Dívky

572.60 Kč 343.52 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: dítě kontrast, kartičky dopisů, karta, dítě montessori, dětská hračka zrcátko, dc flash, karty anglický, flash karta pro dítě, dětské černé a bílé hračky, země kartičky.

Body:

1、Stimulovat Mozek: S poutavé vzdělávací aktivity pro dítě, zvýšení vývoj mozku a pomáhají rozvíjet soustředění s vysokým kontrastem flash karty.

2、Černé a Bílé Obrazy: Výzkum ukázal, že děti reagují snadněji do kontrastní černé a bílé obrázky, takže tato kniha ideální volbou pro nejmladší oči.

3、Premium, Materiál: Oceníte kvalitní a pohodlný design; oboustranný, extra velké karty jsou vyrobeny ze silného kartonu a mají kontrastní ilustrace upravena tak, aby vizuální vnímání malých dětí.

4、Rozměry Výrobku: Všechny jsou zakončeny matná laminace a jsou vytištěny s eko inkoust na 100% recyklovaný karton. Karty měří 5 x 7 palců a mají dítě-přátelský, zaoblené rohy.

5、Odolné k Použití: Černé a bílé fotografie pro 0-6 měsíců věku dítěte, černé obrázky pro 4-10 měsíců věku dítěte; může být použit po celý rok.

Specifikace:

Množství: 40pcs

Balení Seznam:

2 knihy, černé a bílé karty

  • Materiál: Papír
  • Číslo Modelu: Rané výuky
  • Věkové Rozmezí: < 3 roky starý