ST PCB desku plošných spojů 100799274 pro ST 2.5 SATA pevný disk opravy ST1000LM035 ST2000LM007 ST1000LM048

ST PCB desku plošných spojů 100799274 pro ST 2.5 SATA pevný disk opravy ST1000LM035 ST2000LM007 ST1000LM048

373.84 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: hdd recovery, pcb seagate, 1tb pevný disk, pevný disk pro zotavení, hdd recovery tool, hd notebook, 25 hdd, hdd hlavy, pro obnovu dat a opravu hdd, pevný disk notebooku.

Většina HDD desky mají unikátní BIOS(ROM nebo NVRAM čipu), který obsahuje jedinečné údaje pro přístup k HDD systémové oblasti. Pokud informace o systému BIOS není kompatibilní s vybraným HDD, není tam žádný způsob, jak číst HDD data. Z tohoto důvodu, bychom měli použít původní PCB BIOS, když jsme swap PCB. BIOS ČIP VYMĚNÍ JE TŘEBA. Předtím, než si koupíte, přečtěte si prosím: 1) je To jen DPS (Desky plošných spojů), ne celý Pevný Disk; 2) PCB deska číslo je vytištěno na desce, ne na štítku; 3) Tyto desky jsou POUŽITÉ, NE zcela nové, desky tištěných spojů, které nespadají, rozhraní neporušil. Všechny Dps byly testovány před odesláním; 4) používá se pro obnovu dat/opravárenské problémy, PCB deska byla testována a v dobrém stavu. Nemáme žádné vrácení/výměny politiky; 5) selhání Pevného disku NEJSOU vždy způsobené PCB selhání. Nemůžeme zaručit disku, které mají být opraveny tím, že nahradí pevný disk PCB; 6) Byste měli vyměnit čip BIOS před výměnou PCB desky, jako náš průvodce štítku je znázorněno, aby náhradní deska kompatibilní s pevném disku; 7) je kupující odpovědnost, aby vědět, zda deska je dostačující pro jeho hard-disk modelu; 8) nedoporučujeme, ten, kdo nemá žádné profesionální pevný disk, technologie, znalosti, a žádné nástroje, žádné dovednosti, jak koupit tuto desku, pokud můžete najít někoho, kdo vám pomůže opravit pevný disk. Jsme zodpovědní pouze za poskytování plně funkční deska.

5

Perfecto el envío y perfecto el producto. Hubo una incidencia por un error mío al hacer el pedido, y lo han resuelto todo satisfactoriamente y con gran amabilidad. Muy buen vendedor!!