30g Retinol Krém na Obličej Zázrak Hydratační Krém na Obličej Proti Stárnutí Krém pro Denní a Noční Krém Péče o Pleť Produkt

30g Retinol Krém na Obličej Zázrak Hydratační Krém na Obličej Proti Stárnutí Krém pro Denní a Noční Krém Péče o Pleť Produkt

134.79 Kč 87.65 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: krém na obličej retinol, kosmetické sklenice, retinol, na obličej retinol, retinol sérum, prázdných lahví, breylee retinol, krém lahví, krém jar, kyseliny, retinol.

PRODUKT ÚVODY:

Retinol - Retinol Pomáhá Snížit Výskyt Vrásek, Jemných Linek. Naše Retinol Krém používá All Star Retinol spolu s další skvělé ingredience.

SUPER HYDRATAČNÍ krém - Naše Hydratační krém je Lehký a Rychle se Absorbuje. Použití Den a Noc Odhalit Jasnější Vypadající.

POWERHOUSE INGREDIENCE - Retinol, Vitamin E, Vitamin B5, Bambucké Máslo, Zelený Čaj, Jojobový Olej, a další!

ALOE VERA A KYSELINA HYALURONOVÁ UPOZORNĚNÍ: Tento výrobek obsahuje složky, jako je Aloe Vera a Hyaluronová Kyselina, která může způsobit podráždění pokožky na určité jednotlivce a kůže-typy s alergiemi nebo kožní citlivostí. Přečtěte si prosím všechny ingredience pro možné kožní citlivost/ alergie před použitím výrobku.

PODROBNOSTI O PRODUKTU:

Název Produktu: Ploché Obličeje Vráskám

Účinnost: Revitalizační a hydratační

Použitelné lidí: Obecné

Net obsah: 30g

Ingredience: avokádo strom ovoce tuk

Kategorie: Krém

Balíček:1X ploché Obličeje vráskám

  • Číslo Modelu: ymy-70161-30 g
  • Typ Položky: Plnitelné Lahve