Magene MOVER Duální Režim ANT+ a Bluetooth 4.0 Snímač Tepové Frekvence S hrudním Popruhem

Magene MOVER Duální Režim ANT+ a Bluetooth 4.0 Snímač Tepové Frekvence S hrudním Popruhem

602.30 Kč 301.15 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: bryton rider, kolo rám popruh, mtb cyklistika měřič napájení, cadans senzor magene, drone vysoké užitečné zatížení, kadence počítač, gps cyclocomputer, srdeční frekvence popruh, ant farm, srdeční frekvence monitoru.

Magene Gemini 210 ANT+ a Bluetooth Ne Magnet Bezdrátové Rychlosti A Kadence Kompatibilní S Garmin, Kolo Počítač Bryton

Podrobnosti výrobní:

1. Duální přenosový Systém (ANT+ / Bluetooth), který je Kompatibilní S Oběma Široce Používán ANT+ a Bluetooth Smart Zařízení!

2. Snadný-k-instalaci, odolný proti Povětrnostním vlivům, Lehký, Bezdrátový A Bez Magnetu

3. Speed & Cadence 2 v 1, Snímač (je-Li třeba, sledovat Rychlost A Kadenci ve stejné době, budete muset koupit 2 jednotky)

4. Kompatibilní S Garmin, Bryton GPS Cyklistické Počítače s ANT+ Systém

5. Také kompatibilní s indoor cycling platformy, jako jsou Zwift, Sufferfest, TrainerRoad a vaše oblíbené vnitřní. Také pracuje s volným Wahoo Fitness app, Strava, RideWithGPS, MapMyRide, Cyclemeter, a další!

Kompatibilní s ANT+ a Bluetooth Smart - Náš senzor je kompatibilní s oběma široce používán ANT+ a Bluetooth Smart zařízení!

Snadný-k-instalaci, odolný proti Povětrnostním vlivům, Lehký, Bezdrátový A Ne Magnet - Jednoduše připojte beztíže 9g snímače a jezdit. Bez magnetů nebo jiných exponovaných částí line up, tyto senzory jsou snadno instalovat, udržovat a pohybovat se mezi kola. IP54 odolný proti Vodě a 400 hodin provozu dělá náš senzor životního prostředí přátelské a bezproblémové.

Speed & Cadence 2-v-1, Snímač - Toto čidlo může být použit jako snímače Rychlosti NEBO Kadence (Pokud chcete sledovat Rychlost a Kadenci ve stejné době, budete muset koupit 2 jednotky). Jednoduše restartujte snímač (znovu vložte baterii CR2032), pokud LED světlo je ZELENÉ, je to na režimu Otáček. Pokud LED dioda je ČERVENÁ, to je Kadence režimu. Jednoduché, efektivní a pohodlné.

Trenéři Kompatibilní - Snímání rychlosti a Kadence na své oblíbené indoor cycling platformy, jako jsou Zwift, Sufferfest, TrainerRoad a vaše oblíbené vnitřní. Také pracuje s volným Wahoo Fitness app, Strava, RideWithGPS, MapMyRide, Cyclemeter, a další!

Balíčku Včetně:

Normální Balení:

1. Speed & Cadence Senzor x 1ks

2. Senzor Popruhy x 4ks

3. Pad x 1ks

4. Ruční x 1ks produktu popis produktu:Snímač Rychlosti cadance 2 v 1 model :gemini200 velikost:8.85x29.8x38.3 mm vodotěsný:ip54 snímač:Geomagnetické Senzor baterie:2032 Tlačítko Baterie Bezdrátové Rozhraní:Bluetooth / ant+ hmotnost:9g baterie vlek:400 hodin jak používat 1.v případě, že rychlost a Kadence používat společně,je třeba koupit dva ks 2.v rychlosti modelu,použít aplikaci je třeba nastavit dvojkolí velikost pak může Přesné zobrazení rychlosti

3.první použití zařízení,je třeba odstranit Izolační papír

ujistěte se, že baterie +

4.znovu nainstalujte baterii je možné Přepínání Režimu rychlost model cadence model

nebo cadence model do rychlosti modelu

xoss

  • Značka: bryton
  • Stopky a Příslušenství: Bezdrátové Stopky
  • Číslo Modelu: Magene Mover Duální Režim ANT+ a Bluetooth 4.0 Srdeční Frekvence

5

Very good, match with the announcement and work perfectly

5

The parcel was received, opened, in the package lay a heart rate sensor and a chest strap. Under the battery, there was a protective film, I removed it, and made a pairing with the clock, successfully. After several training I will make an additional feedback.

5

top

5

Very good product, installed, work Perfectly, recommend, the product arrived before the schedule