60pcs Duté Zdi, Kotevní Šrouby Sortiment Stavebnice pro Ukotvení Sádrokartonu Upevnění

60pcs Duté Zdi, Kotevní Šrouby Sortiment Stavebnice pro Ukotvení Sádrokartonu Upevnění

311.33 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: polygel tip nail kit, ložiska extractor kit, 2011 xeon, velké západky háčku koberec soupravy, diy elektron kit, arduino, airbrush kompresor s, šroub m3, sádrokartonové nástroj, x99.

Vlastnosti produktu

A. PRODUKTU - Vysoce kvalitní těžké duté stěny kotva sortiment kit B. Kotvy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pozinkované uhlíkové oceli. C. FUNKCE -používá se pro nastavení dutiny zdi úchyty do dutých stud zdi přesně a rychle, hollow drive zeď kotva expanze při instalaci, poskytování silný vliv kapacity a bezpečnosti. D. ŠIROKÉ POUŽITÍ - Ideální pro dutiny ukotvení sádrokartonu upevnění, široce používané v sádrokartonu, duté blok, omítky, dlažba, ideální pro zavěšení tyče na záclony, lampy, fotorámečky, věšáky, výkonové spínače. E. BALÍČEK - v Ceně 1 velikost 1/8 S 60pcs kotevní šrouby balené v plastové krabici, vhodné pro vaše použití a ukládání.

Popis produktu

1. Produkty patří: Duté Zdi, Kotevní Šrouby 1/8S 60Pcs 2. Použití metody:.Vyvrtejte otvor doporučených průměru a hloubky. b.Vložte kotvy zajistí, že body na rameni zadejte povrchu sádrokartonu. c.Rozšířit ukotvení pomocí šroubu nebo nástroj pro nastavení. d.Odstraňte šroub pozice svítidla, znovu vložte šroub a utáhněte. 3. Rozsah použití: Ideální pro upevnění těžkých předmětů bezpečně na měkké tváří v tvář oddíl desek, sádrokartonu, sololitu a překližky. Šroub a svítidla mohou být odstraněny. 4. Výhody produktu: Vysoký výkon dutiny všudy. Snadná instalace, velká síla, sutible pro jiný druh materiálu. 5. Záležitosti vyžadující pozornost: Vybrat ten správný vrták, než vyvrtat díru. Noste rukavice chránit vaše ruce,zajištění bezpečnosti při provádění řezbářské práce. 6.Prodávající očekávání: Pokud jste spokojeni s našimi produkty, nezapomeňte, aby nám dobrý komentář, za naše služby a produkty. Pokud máte lepší návrhy, prosím, neváhejte zanechat nám vzkaz v komentáři oblasti. Spokojenost zákazníka je náš cíl

  • Typ: Zeď Kotva
  • Průměr: 1/8S
  • Materiál: OCEL
  • Kapacita: 15kg
  • DIY Dodávky: Zpracování dřeva
  • Číslo Modelu: 1/8S
  • Certifikace: CE
  • Původ: KN(Původu)