100g Přírodní Krystal Ametystu Spadl Kámen Kámen Quartz Hrubý Minerály Exemplář Drahokam Reiki Čakry Dekor dárek

100g Přírodní Krystal Ametystu Spadl Kámen Kámen Quartz Hrubý Minerály Exemplář Drahokam Reiki Čakry Dekor dárek

124.41 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: spadl žlutý kámen, tromlované kameny, bronzite spadl kámen, spadl kámen kolekce, quartz spadl kámen, jeaxi spadl kámen, oranžové spadl kámen, 2mm spadl kámen, spadl zdivo kámen, alexandrit spadl kámen.

100g Přírodní Krystal Ametystu

velikost:cca 3-5cm Náhodné dodávky Poznámka: 1.Tam je další možné minerály,malé jámy, nebo trhliny v něm, protože z přírodního kamene.Dostanete jeden podobný obrázek. 2.vezměte prosím na vědomí, že velikost a barva může být mírně nepřesné z důvodu různých šarží produktů, doufám, že jste mohl pochopit.Díky

Tyto krystaly jsou přirozeně vytvořené, a proto mohou mít některé přírodní nedokonalosti.To také znamená, že každý krystal prodáváme je zcela unikátní a tak se může lišit od uvedené fotografie mírně.Pokud si mysli toto, prosím, kontaktujte nás před koupit.Děkuji vám za vaši spolupráci.) Funkce: 100% Zbrusu nové.Krásné a dobré pro vzhled.Různé rozházené kameny v různé velikosti a tvaru.Všechny kameny jsou jedinečné a bude se lišit od vyobrazení na obrázku.To je pěkná domácí dekorace a aby váš domov krásnější.To je opravdu jedinečná reprezentace přírody.Vhodné pro zdobení květináče, akvária a demagnetizing.Upozornění: 1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla. 2.Prosím, aby nepatrná odchylka pro měření údajů. 3.Prosím, aby 0.1-0.5 cm chyba.

  • Regionální Funkce: Čína
  • Značka: LWJTS
  • Materiál: Crystal
  • Téma: Maskot
  • Styl: feng shui