VEVOR 4 Barva 2 Stanice Silk Screening Screenprint Stisknutím Obrazovky tiskový Stroj

VEVOR 4 Barva 2 Stanice Silk Screening Screenprint Stisknutím Obrazovky tiskový Stroj

3 987.65 Kč 3 588.89 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: sítotisk stanice automatické, sítotisk šablona, starožitné knihtisk stroj, teplo lis, harsle, heatpress stroj domů, velké obrazovky tiskový stroj, soustruh vevor, přenosný horkovzdušný rework stanice, hot press.

VEVOR 4 Barva 2 Stanice Silk Screening Screenprint Tisk sítotiskové Stroje Parametry Produktu Barva:4 barevné Stanice: 2 stanice rozměry Stroje: 32*7.9*75" (82*20*190cm) Sklo velikost: 21.7*17.7" (55*45 cm) Přepravní Hmotnost: 81Lb (36.6 kg) velikosti Balení: 21"*25"*28"(53*61*70cm ÚVOD: Tento návod sítotisk tisku umožňuje získat nejlepší hodnotu z omezených rozpočtů projektů. Určený pro malé a tisk obchody, zda je pro multi-barevné nebo objem tisku, toto zařízení může také sloužit jako ideální řešení zálohování pro větší společnosti. Pro ty, kteří jsou jen dostat se do tisku podnikání, to může být jejich nejlepší výchozí bod. Vyroben s vysoce odolných materiálů, toto zařízení je navržen tak, aby poslední. Tam je nutno provádět žádnou údržbu jednou se shromáždil. Naše 4 Barva 2 Stanice Jeden Otočný Displej Stisknutím tlačítka můžete současně nainstalovat až čtyři obrazovky desky. Obrazovky vrstvu je možné otáčet nezávisle na instalaci, pak je k dispozici pro čtyři barvy přetisk a dělat postupné důkazy.

Aplikace

Tisk na oděv (zejména pro T-košile), tkaniny, kov, papír, sešit, plastová, obvodové desky, dřevo, sklo, keramické dlaždice, kůže a ostatní běžný tisk substráty. Díky tomu je vhodný zejména pro malé a střední podniky, stejně jako individuální tisk obchody. Poznámka: obrazovky, rámy nejsou zahrnuty, s 4 barvy 2 stanice obrazovku stiskněte tlačítko. Nabízí Jednoduché, ale racionální a praktičtější konstrukce Stolu typ a kombinatorické design šetří místo a výhodné pro přepravu. Nastavitelný dvojitý-jarní zařízení jsou k dispozici pro obrazovky snímků různé hmotnosti. Displej svorky mohou být přesunuty nahoru a dolů, který je vhodný pro rám obrazovky do 1.2" (3cm) tloušťky. Velká podpora zařízení udržuje stroj stabilní a v rovnováze. All-kovová konstrukce, moderní elektrostatické stříkání a galvanické pokovování, odolné, snadno vymazat a žádná rez. Je vybaven plnou sadou instalaci nástroje, návod k obsluze, instalaci a provozu videa. Vynikající balení: Všechny naše zařízení areperfectly balení high-pevnost pětivrstvé vlnité lepenky, uvnitř s standardní měkké a tvrdé pěny a třívrstvé desky, všechny kovové části jsou jednotlivě balené, což zaručuje bezpečnost výrobku během přepravy. 2 Let Zdarma Záruka Balení 1 sada 4 barvy, 2 stanice obrazovce stiskněte tlačítko (Pouze obrazovky stiskněte bez rámů v ceně.) Železářské zboží pro instalaci.

  • Velikost stroje: 32*7.9*75" (82*20*190cm)
  • Velikosti skleněné desky: 21.7*17.7" (55*45 cm)
  • Číslo Modelu: NS402-SSYJ0000001V0
  • Původ: KN(Původu)
  • Položka: 4 barvy 2 stanice Hedvábí tepla tiskové stroje
  • stav: Nové
  • Typ: hot press