FRX Tremolo Systém Floyd Rose MOST

FRX Tremolo Systém Floyd Rose MOST

5 399.74 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: floyd rose tremolo, wilkinson, peavey floyd rose díly, rose sedlo, floyd rose bloku bronze, floyd rose, kytary kahler tremolo, muž pink floyd, paže tremolo, kytara bezhlavý.

Floyd Rose pokračuje ve své dědictví inovací s zbrusu nový povrch-montáž FRX Tremolo Systém pro Les Paul, SG, Flying V-styl kytary. FRX je přímý swap pro Tune-O-Matic a stopbar typ mostu systému, s využitím stávajících montážních stud otvory a nevyžaduje žádné směrování vůbec. Zajišťovací matice se montuje za svou kytaru stávající matice, v místě krovu tyč kryt.

FRX zajišťovací matice má montážní otvory na levé a pravé; jen dva vruty musí být nainstalován pro montáž na matici.

*POZNÁMKA: Na některých Les Pauls, zejména LP Celní, krk úhel není dostatečná k tomu, aby FRX pracovat bez mírnou modifikaci těla. Přijímací část na jaře napětí přenos tyč na základní desce sahá mírně pod most a může odpočívat na tělo, pokud malý kanál je veden.

Prosím, podívejte se na mostě měření před nákupem, nebo pokus o instalaci. Někteří TOM stylu mosty mají drobné rozměrové rozdíly.

*Poznámka: Pokud máte v plánu na které mají most v full-floating režimu, doporučujeme, že budete mít nylon trem-pomoci míč post na místě. Tento kus pomůže kompenzovat rozdíl v pákový bod na FRX a množství kytaru nastavení.

Pro tremolo, rozměry, viz .

Děkuji vám za váš drahocenný čas podívat se na náš produkt! Vysoce ocenil!

:

  • barva: ČR BK GD
  • Číslo Modelu: FRX
  • Značka: floyd rose
  • Typ: most