Dálkové ovládání Nabíjecí dokovací Stanice USB 2/4 Port Nabíjení Dock + 2/4 Baterie Pro Ninten Wii Gamepad Nabíječka S LED Světlem

Dálkové ovládání Nabíjecí dokovací Stanice USB 2/4 Port Nabíjení Dock + 2/4 Baterie Pro Ninten Wii Gamepad Nabíječka S LED Světlem

136.24 Kč 78.92 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: zbraň wii, nintendo wii, wii bezdrátový, wii, 160p1a, ovládání wii nabíječka, wii nunchuku, u wii, motion wii, ps5 stát.

Popis:

#USB 2 Port Nabíjení Dock + 2 * Baterie

Vlastnosti:

*2 Nabíjecí Doky Stanice: Navržen s 2 nabíjecí doky a vestavěné s 2 nezávislé inteligentní obvody umožňují 2 dálkové ovladače musí být plně nabitá asi 1-3 hodiny a současně bezpečně.Port USB nabíjecí kabel je vhodný pro připojení napájení.

* Odolné a Snadné Použití: Přijímá vysoce kvalitní ABS materiál, lehký, opotřebení-odolné a trvanlivé.Každá baterie je snadno nabíjet tím, dálkový ovladač do nabíjecího doku.Není třeba vyjmout baterii.

*Široce Používá: Široce kompatibilní s dálkové ovladače pro Wii .To podporuje rychlé nabíjení a přebíjení .Ušetřit peníze a životní prostředí tím, že pomocí dobíjecí baterie.

* LED indikátor : LED světlo bude zobrazovat baterie, stav nabíjení.Při nabíjení stanice je spojen s mocí, indikátor světla modré.Kontrolka svítí červeně při nabíjení.Indikátor se rozsvítí modře, když je plně nabitá.

Poznámka:

1. Prosím, umístěte nabíjecí stanici na rovný povrch před nabíjením.Vezměte prosím na vědomí, že dálkový ovladač může pevného připojení s nabíječkou, pokud povrch není vyvážená.

2. Příslušenství POUZE.Dálkové ovladače nejsou součástí balení.

#4 USB Port Nabíjení Dock + 4 * Baterie

Vlastnosti:

4 Nabíjecí Doky Stanice: Navržen s 4 nabíjecí doky a vestavěné s 4 nezávislé inteligentní obvody umožňují 4 dálkové ovladače musí být plně nabitá asi 1-3 hodiny a současně bezpečně.

LED indikátor: LED světlo bude zobrazovat baterie, stav nabíjení.Červená kontrolka při nabíjení, modrá kontrolka nebo světlo vypne, když je plně nabitá.

Odolné a Snadné Použití: Přijímá ABS materiálu, lehké, odolné proti oděru a trvanlivé.Dock své dálkové ovladače a zapojte jej do libovolného portu USB - není třeba vyjmout baterii.

Široce Používán: Široce kompatibilní s dálkové ovladače pro Wii , ideální dárek pro milovníky hry.

Poznámka:

1. Prosím, ujistěte se, že dálkový ovladač je správně umístěna.LED kontrolky ukazují stav nabíjení.Nabíjení :Červená Kontrolka.Plně Nabitá: Modrá kontrolka/Kontrolka zhasne.

2. Prosím, umístěte nabíjecí stanici na rovný povrch před nabíjením.Vezměte prosím na vědomí, že dálkový ovladač může pevného připojení s nabíječkou, pokud povrch není vyvážená.

3. Příslušenství POUZE.Dálkové ovládání není součástí dodávky.

Specifikace:

Specifikace:

Vstupní napětí: DC 5V

Výstupní napětí: DC 2.8 V×2

Výstupní proud: 350mA min×2

Velikost doku: 5.2"×2.35"×1.45" /13×6×3.7 cm(L×W×H)

Hmotnost dokovací stanice: 3oz/84g

Hmotnost baterie: 1.43 oz/40g×2

Velikost balení:13.6×9.8×4,5 cm(L×W×H)

Balíček Hmotnost: 7.57 oz/214g

Obsah Balení:

Obsah Balení:

1 × 4 Port Nabíjení Dock

1 x Kabel

NEBO

1 × 2 Port Nabíjení Dock

1 x Kabel

  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: Pro Wii Remote Controller
  • Značka: centechia
  • Podpora: Dropshipping
  • Kompatibilní Značka/Model: Nintendo
  • Nintendo Model: wii