Rusko buněčné zesilovač 2600 mhz 4G Mobilní signál Booster opakovač signál 4g 2600 Opakovač Mobilní Zesilovač 4G Anténa

Rusko buněčné zesilovač 2600 mhz 4G Mobilní signál Booster opakovač signál 4g 2600 Opakovač Mobilní Zesilovač 4G Anténa

1 132.95 Kč 793.17 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: gsm opakovač signálu booster, votek mobilní zesilovač, mobilní signál booster, lipotech gsm booster, rádio anténa 4g, signál booster, 4g anténa, 4g anténa venkovní, lte venkovní router, 4g lte signálu zesilovač.

Rusko buněčné zesilovač 2600 mhz 4G Mobilní signál Booster opakovač signál 4g 2600 Opakovač Mobilní Zesilovač 4G Anténa LTE 2600mhz Frekvenční Rozsah : Uplink: 2500-2570MHz Downlink: 2620-2690 MHz Zisk :75 db, Jak pracovat: 1.Venkovní anténa (Yagi anténa) příjem signálu od základnové stanice. 2.Pak vyšle signál k zesilovači přes dlouhý kabel 3.Opakovač přijme signál a zlepšuje se to. 4.Poté, signál do vnitřní anténa(panel/strop/prutová anténa),nakonec váš mobilní telefon signál zlepší.

INSTALACE

1.Oprava venkovní anténu na střeše a přejděte na stavědle. 2.Připojení venkovní antény do "BTS" zesilovače signálu přes kabel, signál booster je více než 1 metr od outndoor antény. 3.Připojení vnitřní antény do "Mobilní" signál booster přes kabel, signál booster je více než 1 metr od vnitřní antény. 4.Zapojte napájecí adaptér,indikátor napájení bude osvětlení. 5.když venkovní anténa přijímat silný signál, na LCD bude zobrazovat signál.

Po instalaci, stroj nebude fungovat?

1、 až najdeš signál blikající a nemám plný signál displej, který znamená mít žádný vstupní signál, a budete muset zkontrolujte, zda vaše venkovní anténu pozici. 2、Když se vzdálenost mezi vnější anténou a vnitřní anténa není dost daleko, obě antény budou přijímat signál z druhého, pak se váš telefon nebude přijímat žádný signál. 3、venkovní anténa musí být "izolované" od vnitřní antény, to znamená, že tam musí být konstruktivní překážky (stěny, příčky,atd.) mezi antény. Tam je vzdálenost alespoň 10 metrů mezi dvě antény. 4、Poznámka: venkovní anténa musí přijímat dobrý signál, jinak opakovač nemohl fungovat.

Platby přijímáme všechny platební metody, které jsou uvedeny u www.pliny-plinky.cz. Nejsme odpovědni za jakékoliv DPH nebo vlastní poplatky. Ať už potřebujete zaplatit dovozní daně, nebo ne, v závislosti na vaší zemi, politiky. Pokud nemůžete přijmout, prosím ne ne koupit. Lodní Položky jsou pouze loď po zaplacení potvrzena(obvykle bude loď do 48 hodin). My jen loď na správnou adresu záviset na podrobnosti objednávky ,před odesláním objednávky, prosím, napište své odpovídající adresu. Po 50 dnech (kromě Brazílie) pokud jste ještě neměli přijímat zásilky, prosím, kontaktujte nás nejprve, prosím, dejte nám příležitost zkontrolujte příčinu a vyřešit problém. Veškeré zboží budeme double zkontrolujte, zda před odesláním, aby se ujistil, že funguje a v dobrém stavu. Záruka na Všechny zařízení mají 1 let záruka z našeho obchodu. Pokud tam jsou nějaké problémy produktu, prosím, ukázat nám video nebo pár fotek, kompletní instalace, jsme se zeptat, náš technik zkontrolovat a pomoct. Prosím, nepoužívejte otevřený spor nebo opustit negativní zpětnou vazbu dříve, než nás kontaktovat. Vážíme si našich zákazníků, stejně jako naše zpětná vazba profil. Služby Všechny zprávy bude odpověď do 24 hodin(kromě víkendu a svátcích v Číně). Pro další lepší služby pro vás, když máte produkt problém, prosím, NEZAPOMEŇTE nám ukázat video nebo pár fotek svého dokončení instalace. To je velmi důležité. Budeme odpovědět na všechny zprávy tak rychle, jak je to možné, předem děkuji za vaši trpělivost.

 • Zesilovač 4G Anténa: (LTE Band 7) 2600mhz FDD Mobilní Signál
 • Práce Pro: 4g LTE 2600mhz Signálu Problémy
 • Pokrytí: pokrytí cca 450 m bez bariéry
 • Vnitřní anténa: Prutová anténa 5dbi
 • Zlepšit: 4G Hlas + Internet 4G
 • V krabici: 1*booster,1* konektor,1*vnitřní anténa,1*venkovní anténa,1*15M kabel
 • Získat: 65dB
 • Výstupní Výkon: 18dBm
 • Downlink: 2620-2690 MHz
 • Venkovní anténa: Sucker anténa 5dbi
 • Uplink: 2500-2570mhz
 • Číslo Modelu: EK70-L
 • Vhodné pro: Rusko, Španělsko, Ukrajina,Francie,Itálie
 • Značka: TFXSIGBOS

1

Shit not working