Tři-Ball Nástroj, Dýchání Školení Přístroj Spirometr Přístroj Na Měření Funkce Plic Cvičení, Rehabilitační Zařízení

Tři-Ball Nástroj, Dýchání Školení Přístroj Spirometr Přístroj Na Měření Funkce Plic Cvičení, Rehabilitační Zařízení

234.69 Kč 162.00 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: hemiplegie rehabilitace, dechové cvičení, cvičení zařízení plic, digitální spirometr, zataženo melatonin, na domácí cvičení, hubnutí dýchání trenér, plicní de, muži cvičení, elektro zařízení sportovní.

Vlastnosti:

*1. Jednoduché cvičení může udržet vaše zdravé plíce!

*2. Dobrý dechová cvičení pomáhají udržovat zdravé plíce. To je to, co dýchání cvičenec poskytuje. Pravidelná dechová cvičení nejen posílení dýchacího systému, ale také zabránit onemocnění plic.

*3. Pomáhá vám dýchat správně. Vlak vás, aby se zhluboka nadechnout, aby vám pomohou otevřít a vyčistit dýchací cesty. Na druhé straně, to pomáhá předcházet onemocnění horních cest dýchacích jako je hromadění hlenu, astmatu, zápal plic, atd.

*4. Udržet vaše plíce a tělo zdravé. Více dechová cvičení provádí správně, efektivněji plic dodat kyslík do celého těla. To může pomoci vám lépe odolávají stárnutí a nemoci.

*5. Snadné použití. Vaším cílem je, aby se zhluboka nadechl a plovoucí barevné koule v každém sloupci. Každá koule představuje vzduch, inhalovat: žlutá znamená, že jste inhalovat 600 ml / ml, zelená znamená, 900 ml / ml, bílá znamená 1200 ml / ml, plus 2700 ml. Můžete měřit a zaznamenávat maximální inhalační úsilí.

*6. To také pomáhá v boji proti stresu a úzkosti. Když se zhluboka nadechnete, bude také jasné, vaše mysl a zbavit se stresu a úzkosti způsobené každodenní práci a činnosti. Můžete snadno strávit den aktivně a pozitivně.

*7. To bylo perfektní po operaci. Pokud máte operaci, a vaše dýchání není hladký, to může pomoci udržet a obnovit normální dýchání.

*8. Lehký na přenášení a čištění. Malá velikost umožňuje snadné dát do tašky a nosit s sebou. Můžete jej použít doma.

Popis:

jak používat:

Vložení dýchací trubice na přívod vzduchu. Ujistěte se, že je pevně připojen. Pak připojte náustek na druhý konec dýchací trubice. Další, vložte náustek do úst. Pečeť své rty pevně proti náustek. Dýchat pomalu (hluboce nadechnout), zatímco vaše rty jsou stále pevně uzavřené kolem náustku. Zadržte dech po dobu 3 sekund před vyjmutím náustek. Pak pomalu vydechněte. Nadechněte se a spusťte cyklus znovu. Vaším úkolem je pokusit se odpálit míč tak vysoko, jak je to možné. Za prvé, můžete být schopni zvednout míč na krátkou vzdálenost. Ale jak budete pokračovat v praxi, budete moci dýchat více vzduchu.

Pokud máte pocit závratě nebo závratě, přestaňte cvičit a odpočiňte první.

Specifikace:

Název: Dýchání Trenér

Materiál: PVC

Barva jak je znázorněno

Styl: tři míčky

Poznámka: barvy ze tří koulí jsou náhodné, jak je znázorněno na obrázku

Seznam Produktů:

1 * Dýchání Cvičenec

1 * anglický manuál

Připomenutí:

1. Všechny obrázky byly odborně opraveny, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, může tam být nějaké odchylky v obrázky a předměty, které víte, prosím pochopit.

2. Data jsou měřeny ručně, může tam být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

  • Původ: KN(Původu)
  • Funkce: Komplexní Fitness Cvičení
  • Klasifikovány podle Cvičenec Číslo: 1